Warning: Table './respektnebol/cache_page' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.respektneboli.cz/komiksova-soutez-pro-skoly-bohous-a-dasa-meni-svet' in /www/sites/4/site31264/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134
Komiksová soutěž pro školy Bohouš a Dáša mění svět | Respekt nebolí

Komiksová soutěž pro školy Bohouš a Dáša mění svět

Program Varianty společnosti Člověk v tísni vás srdečně zve na vernisáž komiksové výstavy SOUTĚŽ NEBO SPOLUPRÁCE?, která proběhne 15. listopadu od 13 do 18 hodin v Galerii ve věži Novoměstské radnice na Praze 2 (Karlovo náměstí 1/23, Praha 2).

Na vernisáži proběhne slavnostní vyhlášení vítězů letošního ročníku soutěže. Uvidíte nejen originály všech komiksových děl, která postoupila do užšího výběru, ale též se můžete zúčastnit komiksové dílny s výtvarnicí Toybox. Moderace vernisáže v rytmu hudby a rázných veršů slam poetry se ujme performerka Biomasha.

Pokud máte zájem se vernisáže zúčastnit, prosím potvrďte svou účast na emailu soutez.varianty@clovekvtisni.czRádi Vás uvidíme všechny, ale kapacita prostoru je omezená, proto svůj zájem o účast dejte prosím vědět v předstihu.

Výstava v Galerii ve věži Novoměstské radnice na Praze 2 bude k vidění až do 30. listopadu 2017. 

ZDE hlasujte pro vaše favority! Hlasovat můžete do 12 hodin v pondělí 13. 11. 2017.

Komiksová soutěž je podpořena z prostředků České rozvojové agentury a Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci Programu zahraniční rozvojové spolupráce ČR.


Seznam věkových kategorií

Kleputím na název kategorie zobrazíte všechny doposud přihlášené příspěvky v dané věkové kategorii.


Chcete-li přidat nový soutěžní příspěvěk, klepněte sem.

  • Poslat
  • Tisk