Komiksová soutěž pro školy Bohouš a Dáša mění svět

Program Varianty společnosti Člověk v tísni vás srdečně zve na vernisáž komiksové výstavy CO PRO MNE ZNAMENÁ DEMOKRACIE?, která proběhne 12. listopadu od 13 do 17 hodin v galerii v Jindřišské věži (Jindřišská 14, Praha 1).

Na vernisáži proběhne slavnostní vyhlášení vítězů letošního ročníku soutěže. Uvidíte originály komiksových děl, která postoupila do užšího výběru. Autoři vítezných a vystavených komiksů se budou moci zúčastnit komiksové dílny s výtvarnicí Barbarou Šalamounovou. Moderace vernisáže v rytmu hudby a rázných veršů slam poetry se ujme performerka Biomasha.

Pokud máte zájem se vernisáže zúčastnit, prosím potvrďte svou účast na emailu soutez.varianty@clovekvtisni.czRádi Vás uvidíme všechny, ale kapacita prostoru je omezená, proto svůj zájem o účast dejte prosím vědět v předstihu.

Výstava bude k vidění v galerii v Jindřišské věži až do 25. listopadu. Od 1. do 31. prosince ji pak budete moci navštívit v kavárně Langhans (Vodičkova 37, Praha 1).

ZDE hlasujte pro vaše favority! Hlasovat můžete do pátku 9. 11. 2018 do 17 hodin.

Komiksová soutěž je podpořena z prostředků České rozvojové agentury a Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci Programu zahraniční rozvojové spolupráce ČR.


Seznam věkových kategorií

Kleputím na název kategorie zobrazíte všechny doposud přihlášené příspěvky v dané věkové kategorii.


Chcete-li přidat nový soutěžní příspěvěk, klepněte sem.

  • Poslat
  • Tisk