Warning: Table './respektnebol/cache_page' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: SELECT data, created, headers, expire, serialized FROM cache_page WHERE cid = 'http://www.respektneboli.cz/komiksova-soutez-pro-skoly-bohous-a-dasa-meni-svet' in /www/sites/4/site31264/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134
Komiksová soutěž pro školy Bohouš a Dáša mění svět | Respekt nebolí

Komiksová soutěž pro školy Bohouš a Dáša mění svět

Program Varianty společnosti Člověk v tísni vás srdečně zve na vernisáž komiksové výstavy CO PRO MNE ZNAMENÁ DEMOKRACIE?, která proběhne 12. listopadu od 13 do 17 hodin v galerii v Jindřišské věži (Jindřišská 14, Praha 1).

Na vernisáži proběhne slavnostní vyhlášení vítězů letošního ročníku soutěže. Uvidíte originály komiksových děl, která postoupila do užšího výběru. Autoři vítezných a vystavených komiksů se budou moci zúčastnit komiksové dílny s výtvarnicí Barbarou Šalamounovou. Moderace vernisáže v rytmu hudby a rázných veršů slam poetry se ujme performerka Biomasha.

Pokud máte zájem se vernisáže zúčastnit, prosím potvrďte svou účast na emailu soutez.varianty@clovekvtisni.czRádi Vás uvidíme všechny, ale kapacita prostoru je omezená, proto svůj zájem o účast dejte prosím vědět v předstihu.

Výstava bude k vidění v galerii v Jindřišské věži až do 25. listopadu. Od 1. do 31. prosince ji pak budete moci navštívit v kavárně Langhans (Vodičkova 37, Praha 1).

ZDE hlasujte pro vaše favority! Hlasovat můžete do pátku 9. 11. 2018 do 17 hodin.

Komiksová soutěž je podpořena z prostředků České rozvojové agentury a Ministerstva zahraničních věcí ČR v rámci Programu zahraniční rozvojové spolupráce ČR.


Seznam věkových kategorií

Kleputím na název kategorie zobrazíte všechny doposud přihlášené příspěvky v dané věkové kategorii.


Chcete-li přidat nový soutěžní příspěvěk, klepněte sem.

  • Poslat
  • Tisk

Warning: Table './respektnebol/watchdog' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed query: INSERT INTO watchdog (uid, type, message, variables, severity, link, location, referer, hostname, timestamp) VALUES (0, 'php', '%message in %file on line %line.', 'a:4:{s:6:\"%error\";s:12:\"user warning\";s:8:\"%message\";s:0:\"\";s:5:\"%file\";s:53:\"/www/sites/4/site31264/public_html/includes/cache.inc\";s:5:\"%line\";i:112;}', 3, '', 'http://www.respektneboli.cz/komiksova-soutez-pro-skoly-bohous-a-dasa-meni-svet', '', '3.226.248.180', 1601127765) in /www/sites/4/site31264/public_html/includes/database.mysqli.inc on line 134